ÖNDER'DE VAZİFE DEĞİŞİMİ

ÖNDER
1

          

İmam Hatip camiasına hizmette 55. Yılını tamamlayan ÖNDER İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği 52. Olağan Genel Kurulu'nu 6 Ekim Pazar günü gerçekleştirecek.

ÖNDER 52. Olağan Genel Kurulu bu hafta sonu yapılacak. Yönetim Kurulu üyelerinin değişeceği genel kurula yoğun katılım bekleniyor.

Yapılacak programa siyaset dünyası ve sivil toplum kuruluşlarından üst düzey katılımın olacağını ifade eden ÖNDER Genel Başkanı Hüseyin Korkut; "52. Genel Kurul ile birlikte önümüzde yeni bir dönem açılıyor. 'Yeni dönem, yeni hizmetler' düsturu ile yola çıktığımız bu dönemde, itibarı iade edilen imam hatiplere hizmette daha yoğun faaliyetler içerisine gireceğiz. 

Bu dönem gençlik faaliyetlerine hız kazandıracağımız bir dönem olacak. Türkiye'nin en büyük teşkilatlanma modeline sahip sivil toplum kuruluşlarından biri olan ÖNDER, yeni yönetim ile daha da zenginleşecek. Herkese şimdiden hayırlı olmasını dilerim"
 dedi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampusu'nda gerçekleşecek olan programda ÖNDER bünyesinde çıkarılan Tohum Dergisi'nin yayın hayatında geçirdiği 50 yıla dair bir sergi de yer alacak.

Kaynak: Haber7Yükleyen: Mikail AZAK (19.10.2013)